Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua, am un unchi căruia i-a expirat permisul ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua, am un unchi căruia i-a expirat permisul de 16 ani. ...

Bună ziua, am un unchi căruia i-a expirat permisul de 16 ani. Poate sa îl schimbe sau sunt consecințe?.

Mulțumesc
Daca trece de controlul medical, poate sa-l schimbe.
[ link extern ]
latka, moderator
Mulțumesc frumos pentru răspuns.

latka a scris:

Daca trece de controlul medical, poate sa-l schimbe.
[ link extern ]