Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am lucrat 26 de ani in CFR. De 17 ani si in prezent in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am lucrat 26 de ani in CFR. De 17 ani si in prezent in M.A.I. ...

Am lucrat 26 de ani in CFR. De 17 ani si in prezent in M.A.I. Anul viitor ies la pensie pentru limita de varsta din sistemul militar. Cand voi indeplini conditiile pot iesi la pensie si pentru cei 26 ani din sistemul public.t
Din sistemul public la implinirea varstei de 65 ani.