Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general S-a aprobat modificarea valorii de intrare a ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

S-a aprobat modificarea valorii de intrare a mijloacelor fixe?

S-a aprobat modificarea valorii de intrare a mijloacelor fixe de la 5000 lei?
george-neagu, moderator
Nu inca . E pe la Camera Deputatilor proiectul ...
Obiectele de inventar sunt considerate astfel pana la 2.500 lei. Peste aceasta valoare se inregistreaza ca mijloace fixe.
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] /
Multumesc.