Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Schimburile valutare raman la impozit pe venit?
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Schimburile valutare raman la impozit pe venit?

Schimburile valutare raman la impozit pe venit sau trec la impozit de profit din 2023, (caen 6612).
george-neagu, moderator
În Codul fiscal nu există interdicția de a fi microîntreprindere pentru acest cod CAEN.
Multumesc pt raspuns.