Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ! Ce pot face daca am fost țepuita la un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ! Ce pot face daca am fost țepuita la un curs de masaj ...

Buna ziua ! Ce pot face daca am fost țepuita la un curs de masaj in care scoala de masaj a postat pe pagina de facebook ca , diploma va fi recunoscuta de ministerul muncii si educatiei ! Si defapt sa aflu ca diploma nu este ! ?
Puteti depune sesizare la Politie sau la ANPC.
Plângere penala înșelăciune (care va dura ani),sesizare ANPC etc..
Multumesc !!
Cornel Vasile, Consilier juridic
Nu am primit nici bon cand am platit pentru curs
Cornel Vasile, Consilier juridic