avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 190 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ! Ce pot face daca am fost țepuita la un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ! Ce pot face daca am fost țepuita la un curs de masaj ...

Buna ziua ! Ce pot face daca am fost țepuita la un curs de masaj in care scoala de masaj a postat pe pagina de facebook ca , diploma va fi recunoscuta de ministerul muncii si educatiei ! Si defapt sa aflu ca diploma nu este ! ?
Cel mai recent răspuns: Zizi20 , utilizator 19:30, 26 Martie 2023
Puteti depune sesizare la Politie sau la ANPC.
Plângere penala înșelăciune (care va dura ani),sesizare ANPC etc..
Multumesc !!
Ultima modificare: Luni, 27 Martie 2023
Cornel Vasile, Consilier juridic
Nu am primit nici bon cand am platit pentru curs
Ultima modificare: Luni, 27 Martie 2023
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

inselaciune !! in urma cu 1 luna am hotarat ... Dianamaria20 Dianamaria20 Buna ziua ! Sunt din judetul Iasi si in urma cu 1 luna am hotarat sa fac un curs de masaj! Pe pagina scolii de masaj era specificat ca , diploma va fi ... (vezi toată discuția)
Raspuns petitie predaangela predaangela buna seara in luna ianuarie am achizitionat un curs printr-un site de reduceri . Cei de la scoala care il organiza mi-au spus ca va mai dura ceva pana va avea ... (vezi toată discuția)
Plangere penala bruneta89 bruneta89 care sunt pasii pentru o plangere penala inselaciune am dat bani unei pers pentru ceva anume nu mi a adus si acum imi spune ca imi da bani cand poate deci ... (vezi toată discuția)