Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Avem nevoie de cateva informatii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Avem nevoie de cateva informatii referitoare la Organigrama ...

Buna ziua,

Avem nevoie de cateva informatii referitoare la Organigrama pentru sediul din Romania intr-o companie privata de IT.

Este vorba despre 2 manageri (unul este colaborator PFA iar celalalt este angajat pe sediul din Moldova.

As dori sa-i introduc in orgamigrama din Romania, exista aceasta posibilitate?
Schimbati organigrama , prin introducerea celor doua posturi de manager ...
Inteleg din răspunsul dvs că nu se poate? Și atunci angajații care sunt alocați celor 2 manageri (un PFA și un angajat pe sediul din Republica Moldova) vor veni automat sub administrator?
Eu nu am spus ca nu se poate ...