avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 525 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Avem nevoie de cateva informatii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Avem nevoie de cateva informatii referitoare la Organigrama ...

Buna ziua,

Avem nevoie de cateva informatii referitoare la Organigrama pentru sediul din Romania intr-o companie privata de IT.

Este vorba despre 2 manageri (unul este colaborator PFA iar celalalt este angajat pe sediul din Moldova.

As dori sa-i introduc in orgamigrama din Romania, exista aceasta posibilitate?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:18, 27 Martie 2023
Schimbati organigrama , prin introducerea celor doua posturi de manager ...
Inteleg din răspunsul dvs că nu se poate? Și atunci angajații care sunt alocați celor 2 manageri (un PFA și un angajat pe sediul din Republica Moldova) vor veni automat sub administrator?
Eu nu am spus ca nu se poate ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum arata un stat de functii al unei societati comerciale ? Pilu Pilu Buna dimineata. Stiu ca la institutiile publice, intr-un stat de organizare sunt prevazute atatea pozitii, numerotate (de la 1 la...\\"n\\"), cate functii ... (vezi toată discuția)
Organigrama Alina_2010 Alina_2010 Buna dimineata.Dupa ce principii ar trebui sa ma ghidez pentru a elabora o organigrama cat mai corecta?ce nu ar trebui sa omit? Multumesc anticipat pentru ... (vezi toată discuția)
Scutire impozit angajat in it bodanelu bodanelu De curand a fost dat un ordin de ministru ce exclude dependenta de anumite facultati pentru a beneficia de scutirea de impozit ca angajat in IT. Eu lucrez ... (vezi toată discuția)