Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Informatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Informatie

Buna ziua,
O intrebare" Un lider de sindicat poate detine functia de sef laborator si sa aiba in subordine un nr de x salariati? Va rog ca, in cazul in care este incompatibil, sa-mi spuneti care este baza legala. Multumesc!
ancairo, utilizator
Da, poate fi sef de laborator ...