Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Achizitionare masina noua, plata cash. Pot plati o ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Achizitionare masina noua, plata cash. Pot plati o masina noua din 2 conturi, al meu si al sotului?

Achizitionare masina noua, plata cash
george-neagu, moderator
Nu. Ii transferați mai întâi și pe ai lui în contul dumneavoastră și apoi mergeți sa faceți plata, ca viitoare proprietara a mașinii.
george-neagu, moderator