Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cum poate un ofertant care este entitate raportoare ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cum poate un ofertant care este entitate raportoare să participe la achiziții pe SICAP?

Cum poate un ofertant care este entitate raportoare să participe la proceduri de achiziții în SICAP și să respecte cerințele Legii 129/2019? Oare nu sunt excluse cerințele legale în cazul SICAP?
george-neagu, moderator