Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Completare declaratie 201
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Completare declaratie 201

Referitor completare declaratie 201 pt venituri din vanzare carti pe Amazon : La ce rubrica se incadreaza aceasta categorie de venituri ? La ,,alte venituri'' ?
george-neagu, moderator