avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 602 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Completare declaratie 201
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Completare declaratie 201

Referitor completare declaratie 201 pt venituri din vanzare carti pe Amazon : La ce rubrica se incadreaza aceasta categorie de venituri ? La ,,alte venituri'' ?
Ultima modificare: Duminică, 2 Aprilie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Este suficienta declaratia 201 fara o forma de organizare juridica? eumihai10 eumihai10 Buna! Ma ocup de kindle publishing. Concret, platesc pe cineva sa scrie o carte, public cartea respectiva pe site-ul amazon si primesc un comision in ... (vezi toată discuția)
Publicare carte pe amazon georgells georgells Buna seara.Sunt cetatean roman, doresc sa public o carte pe Amazon ,dar in momentul cand doresc sa imi fac cont, mi se cer datele personale , printre care mi ... (vezi toată discuția)
Referitor declaratie 201 Costas2023 Costas2023 Referitor Declaratie 201 : Am castiguri din 2 locuri (Amazon si altul similar in alta valuta) in 2 conturi diferite - unul in lei altul in alta valuta. Pe ... (vezi toată discuția)