avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 707 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Referitor Declaratie 201
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Referitor Declaratie 201

Referitor Declaratie 201 : Am castiguri din 2 locuri (Amazon si altul similar in alta valuta) in 2 conturi diferite - unul in lei altul in alta valuta. Pe care din IBAN le trec in declaratie ?
Ultima modificare: Duminică, 2 Aprilie 2023
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Completare declaratie 201 Costas2023 Costas2023 Referitor completare declaratie 201 pt venituri din vanzare carti pe Amazon : La ce rubrica se incadreaza aceasta categorie de venituri ? La ,,alte ... (vezi toată discuția)
Cum pot beneficia legal de castigurile din reclamele online afisate de tip adsense? davo davo Buna ziua, Cum pot beneficia legal de castigurile din reclamele online de tip Adsense? Acum ceva timp am creeat un blog, iar ulterior dupa ce numarul de ... (vezi toată discuția)
Venituri declarate in declaratia 201 colormyth colormyth Buna ziua, As dori sa stiu ca la acest tip de declaratie este nevoie sa dovedesti cu acte venitul pe care il declari, sau se merge pe semnatura si cat ... (vezi toată discuția)