Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Referitor Declaratie 201
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Referitor Declaratie 201

Referitor Declaratie 201 : Am castiguri din 2 locuri (Amazon si altul similar in alta valuta) in 2 conturi diferite - unul in lei altul in alta valuta. Pe care din IBAN le trec in declaratie ?
george-neagu, moderator