Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Ce am voie sa ii cer unui controlor de bilete ctp? Am ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Ce am voie sa ii cer unui controlor de bilete ctp? Am vreun drept? ...

Ce am voie sa ii cer unui controlor de bilete ctp? Am vreun drept?
Ce anume să îi cereți??