avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 321 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Încadrare si suspendare cim pt a rămâne in ccc
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Încadrare si suspendare cim pt a rămâne in ccc

Ma aflu in CCC.In aceasta perioada am susținut un examen pt a ocupa un post.Trebuie sa mi se realizeze încadrarea pe post.Cum trebuie sa procedez pt a beneficia in continuare de CCC fără sa pierd postul?
Ultima modificare: Joi, 20 Aprilie 2023
ana_maria_purecel@yahoo.com, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:13, 20 Aprilie 2023
Nu e nicio problema cu incadrarea ... veti ramane suspendata pana la revenirea din CCC.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Somaj dupa concediu crestere copil 2 ani dana-stefi dana-stefi Buna ziua,am o nelamurire si v-as ruga daca doriti sa mi-o deslusiti : ma aflu in concediu de crestere copil de 2 ani,copilul nascut la inceputul lunii iulie ... (vezi toată discuția)
Demisie cic tudorache_alyna tudorache_alyna Am doua intrebari la care as dori un raspuns din partea celor competenti in domeniu, anume: 1) Este legal ca societatea la care sunt incadrata, la revenirea ... (vezi toată discuția)
Imi va pastra angajatorul locul de munca dupa ccc? elennna elennna Buna! Am un copilas de 1 an si 11 luni, fiind in maternitate de la nasterea lui. intentionez sa il incadrez in handicap (copilasul fiind bolnav) pt a mai sta ... (vezi toată discuția)