Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Încadrare si suspendare cim pt a rămâne in ccc
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Încadrare si suspendare cim pt a rămâne in ccc

Ma aflu in CCC.In aceasta perioada am susținut un examen pt a ocupa un post.Trebuie sa mi se realizeze încadrarea pe post.Cum trebuie sa procedez pt a beneficia in continuare de CCC fără sa pierd postul?
ana_maria_purecel@yahoo.com, utilizator
Nu e nicio problema cu incadrarea ... veti ramane suspendata pana la revenirea din CCC.