avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Ce sancțiuni primesc școlile private ca de exemplu ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Ce sancțiuni primesc școlile private ca de exemplu postlicealele ...

Ce sancțiuni primesc școlile private ca de exemplu postlicealele sanitare unde elevii deși nu frecventează orele de curs nu sunt notate absente în catalog ?

Multumesc

Alte discuții în legătură

Probleme exmatriculare din cauza absentelor Potco Potco Salutare, intru direct in subiect pentru a nu mai lungii discutia. Am fost azi dimineata exmatriculat din cauza absentelor dar nu am fost instiintat scris. ... (vezi toată discuția)
Exmatriculare din cauza absențelor. ma pot întoarce la liceu? Simonel23 Simonel23 Buna ziua! In clasa a 11-a semestrul 2 Aprilie, nu m am mai dus la școala, am fost exmatriculata din cauza absențelor. Am drept de reîntoarcere. As vrea sa ... (vezi toată discuția)
Ce sanctiuni primesc pentru ca am scris pe o banca insulti la adresa unui profesor ! stefatzun1 stefatzun1 Am scris pe banca o poezie in care era descrisa o persoana la adresa careia am adus jigniri .. Doamna profesoara la ora la care am scris-o crede ca am scris ... (vezi toată discuția)