Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua se poate obține permisul de conducere ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua se poate obține permisul de conducere online ...

Bună ziua se poate obține permisul de conducere,onlaine,și este valabil
nu
Da, se poate, dar e o mare țeapă. Cum puteți crede așa gogomănie ?