Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Decontare cheltuieli deplasare externa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Decontare cheltuieli deplasare externa

Buna ziua! Va rog frumos sa ma ajutati cu urmatoarea inrebare: restituirea sumei reprezentand contravaloarea cheltuielilor ocazionate de deplasarea externa poate fi facuta in valuta sau doar in lei? Multumesc!
george-neagu, moderator
În lei.
Multumesc frumos!