Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde trimit reclamatia de discriminare serviciu ,la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde trimit reclamatia de discriminare serviciu ,la ITM sau poliție? ...

Cui trimit reclamatia de discriminare la muncă la ITM sau poliție?
gasiti detalii aici
www.avocatnet.ro/t13434/disc...