avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 166 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Avem o asociatie care strange declaratii D230. In ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Avem o asociatie care strange declaratii D230. In formular exista ...

Avem o asociatie care strange declaratii D230. In formular exista sectiunea Reprezentant. Este necesar sa o bifez si completez datele asociatiei, deoarece noi le depunem sau este indeajuns sa semnez declaratiile cu semnatura digitala cumparata pentru asociatie? Multumesc

Alte discuții în legătură

Asociatie de proprietari- necesitate semnatura electronica gabrielaghm gabrielaghm Buna ziua, Am rugamintea sa ma ajutati cu un raspuns. Am citit ca incepand cu 1 iulie 2011 este necesar ca pentru depunerea declaratiilor sa avem semnatura ... (vezi toată discuția)
Imputernicire BALEA MARIANA BALEA MARIANA Sunt administrator la o Asociatie de Proprietari si as vrea sa stiu daca imi trebuie imputernicire de la Presedinte pentru obtinerea semnaturii electronice de ... (vezi toată discuția)
Semnatura electronica LIVIU NISTEA LIVIU NISTEA Daca o societate poate avea doua semnaturi electronice, pe doua calculatoare, pentru depunerea declaratiilor la ANAF. (vezi toată discuția)