Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua .sotul meu a retinut anul trecut in Bulgaria ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua .sotul meu a retinut anul trecut in Bulgaria .el este ...

Buna ziua .sotul meu a fost retinut anul trecut in Bulgaria .el este Roman ,de doua luni a fost eliberad din arest din lipsa de probe pentru talharie dar nu are voie sa paraseasca Bulgaria am platit o cautiune si nu stim pentru cat timp nu poate parasi bulgaria .memtionez este Roman si nu are adresa in bulgaria sta la hotel
Ionita cristina, utilizator
Ar trebui sa nu aiba nicio măsură preventiva ca sa vina în România.
Vorbiți cu avocatul bulgar detaliile.

Aveti dreptul de a angaja și avocat român ca sa îl apere suplimentar, în moduri diferite, în stil occidental ca sa scoată organele judiciare din formalismul lor.

București 2023
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat