Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua Caut un student pe nume Chifor Cristian a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua Caut un student pe nume Chifor Cristian a fost student ...

Bună ziua
CAUT UN FOST STUDENT OE NUME CHIFOR CRISTIAN NU ESTE NASCUT IN BUCUREȘTI a fost student la politehnica în anul 2005 circa. Rog cine deține informații sa ma contacteze este fffoarte urgent. Nu prea se știu info dar avea urechile mari și era slab.Frecventa biserici evanghelice îl cautam de 15 ani este urgent. Are un copil care are mare nevoie de ajutor. Mare nevoie credeți - ma.din păcate nu avem destule informații despre el. Dar este o problema cu copilul și are nevoie urgent de el. Nu știu dacă știe ca are un copil fiind tânăr ii era frica sa nu fie dezmostenit.
Eufrat, utilizator
Sunt șanse infime ca sa găsiți aici soluții ,ca să nu spun practic nici o șansă..Încercați pe rețele sociale,angajați un detectiv particular etc..
plus ca si daca il gasit, se prea poate sa nu vrea sa ajute.