Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... examen inm 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

examen inm 2010

spune-ti va rog in ce luna este examenul de admitere la inm?
multumesc.
Admiterea la INM la sfarsitul lunii august ( pt absolventi de drept).
Admiterea in magistratura de 2 ori pe an ( pt cei cu vechime in profesii juridice de minim 5 ani).
Puteti consulta si site-ul Institutului National al Magistraturii:
www.inm-lex.ro
Succes!