Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara. Un avocat bun pe partea de divorțuri in ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara. Un avocat bun pe partea de divorțuri in Iași, îmi ...

Buna seara. Un avocat bun pe partea de divorțuri in Iași, îmi puteți recomanda? Vs mulțumesc
In Forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Pentru ce va trebuie avocat bun la divorțuri?
Exista elemente de extraneitate?

Divorțul este unul dintre procesele simple.

București 2023
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat