Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Buna ziua, Este valabil un contract daca una dintre ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Buna ziua, Este valabil un contract daca una dintre parti semneaza ...

Buna ziua,
Este valabil un contract daca una dintre parti semneaza olograf si cealalta parte electronic? Care este temeiul legal pentru care nu ar putea fi valabil?

Multumesc!
Depinde de contract și de multe lucruri.