Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună ziua,mai sunt valabile asigurările la Euroins? ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună ziua,mai sunt valabile asigurările la Euroins? mulțumesc ...

Bună ziua,mai sunt valabile asigurările la Euroins?? mulțumesc
Conform prevederi legale in vigoare,polițele RCA incheiate de clienti la Euroins Romania raman valabile, incă 90 de zile dupa data pronuntarii hotararii de deschidere a procedurii de faliment.
[ link extern ]