Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua! Un vecin mi a cerut o caracterizare, ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua! Un vecin mi a cerut o caracterizare, menționez faptul ...

Bună ziua! Un vecin mi a cerut o caracterizare, menționez faptul ca are 23 de ani și a făcut un accident cu un motor, el a fost singura victima. A condus și fără permis. Va mulțumesc!
Bună ziua,

Cel mai sigur, are nevoie de această caracterizare pentru a fi depusă în dosarul penal format în urma accidentului, pentru a demonstra că este integrat în societate și că nu reprezintă un pericol pentru ea. În acest fel, caută să primească o pedeapsă mai mică de la instanță. Îl puteți ajuta dacă doriți.
Cabinet de Avocat, Avocat
Nu răspundeți dvs pt faptele săvârșite în trecut sau pt faptele viitoare..Daca doriți sa îl ajutați puteți sa o faceti fără probleme e vorba doar de o formalitate..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat