Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua! Am furat din supermarket in valoare de 300 ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua! Am furat din supermarket in valoare de 300 de lei ...

Buna ziua! Am furat din supermarket in valoare de 300 de lei maxim si au depus plangere pe moment au chemat politia si am platit totul pe loc, au facut hartii le am semnat. Acum dupa un an m-a contactat politia sa ma prezit pentru audiere. La ce ma pot astepta avand in vedere ca am recunoscut pe loc si am achitat??
Atat timp cat ati achitat c/v produse nu exista prejudiciu
Politia va dispune audierea dv si daca nu detineti fapte consemnate in cazierul judiciar, probabil se va dispune amenda administrativa