avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 176 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Imi spune cienva daca e posibil de facut o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Imi spune cienva daca e posibil de facut o imputernicire pe o ...

Imi spune cienva daca e posibil de facut o imputernicire pe o persoana ca dupa ea sa faca un contract de comodare auto pentru un cetatean din Republica Moldova, fara prezenta mea la notar
Cel mai recent răspuns: raluk0207 , utilizator 00:17, 9 Iunie 2023
si ma scuzati, ultima intrebare, este posibil de facut contract de comodat pe un cet. din RM ?
Da

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce se plateste impozit auto? Cristi...ba Cristi! Cristi...ba Cristi! Impozitul auto este o taxa veche, aplicata de comunisti pentru obiecte de lux, asa cum erau considerate autovehiculele. Dupa 1989 toti romanii si-au dorit ce ... (vezi toată discuția)
Imputernicire obtinere certificate nastere bunici decedati Freya1492 Freya1492 Buna ziua, Prietenul meu care s-a nascut in Israel avusese bunici (care au decedat) in Zgurita (Drochia), care inainte de razboi facea parte din Romania. Acum ... (vezi toată discuția)
Înmatriculare auto în republica moldova Mihai0223 Mihai0223 Bună ziua, Va rog sa îmi explicați procedura pentru următoarea situație: Vehicolul înmatriculat în România urmează a fi înmatriculat în Republica ... (vezi toată discuția)