Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Imi spune cienva daca e posibil de facut o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Imi spune cienva daca e posibil de facut o imputernicire pe o ...

Imi spune cienva daca e posibil de facut o imputernicire pe o persoana ca dupa ea sa faca un contract de comodare auto pentru un cetatean din Republica Moldova, fara prezenta mea la notar
si ma scuzati, ultima intrebare, este posibil de facut contract de comodat pe un cet. din RM ?
Da