Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună dimineata eu nu sunt cununați cu soțul meu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună dimineata eu nu sunt cununați cu soțul meu ,dar suntem ...

Bună dimineata eu nu sunt cununața cu soțul meu ,dar suntem în concubinaj de 30 ani ,el e într-o stare critica în spital,dacă doamne ferește se întâmplă să moara în spital,eu ii pot ridica ajutorul de înmormântare și dacă pot sa îl ridic din spital de la morga ,vă mulțumesc mult o zi placuta
Alyflorentino10, utilizator
Daca nu are rude care sa il ridice, il puteti ridica si ajutorul îl luati dupa cheltuiala ca va duceti cu facturi sa vi-l dea.