Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Doresc sa construiesc o magazie in mediul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Doresc sa construiesc o magazie in mediul rural cu ...

Buna ziua. Doresc sa construiesc o magazie in mediul rural cu urmatoarele caracteristici:
- planseu de beton, fara fundatie
- structura lemn, pereti OSB
- supr. 20 mp
- cu tot cu magazia POT ar fi 29%.
Va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac.

Mii de multumiri
inainte de orice, faceti/ cumparati un proiect si obtineti autorizatia de construire.