Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua. Dacă am mașina sub sechestru, dar am ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua. Dacă am mașina sub sechestru, dar am făcut contestație ...

Bună ziua. Dacă am mașina sub sechestru, dar am făcut contestație în instanță, pot circula cu ea până la soluționarea cauzei? Mulțumesc!
Puteti
Mulțumesc! Ce documente trebuie să arăt poliției în cazul în care mă oprește?

gi-jane2 a scris:

Puteti

Alea obișnuit. Sechestru se institute pt a nu o vinde, nu pt a nu merge cu ea. Daca nu aveati voie sa circulati cu ea, era pus sigiliu