Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Am o întrebare. Sunt coproprietar cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Am o întrebare. Sunt coproprietar cu mătușa mea ...

Bună ziua. Am o întrebare. Sunt coproprietar cu mătușa mea și a pus lacat pe poarta casei și nu am cheie de la lacăt. Ce pot face?
Rupeți lacătul!
Mulțumesc frumos de raspuns

Dorin Voicilas a scris:

Rupeți lacătul!