Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! În timpul concediului medical am dreptul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! În timpul concediului medical am dreptul să susțin ...

Bună ziua! În timpul concediului medical am dreptul să susțin proba teoretică și pe cea scrisă pentru obținerea atestatului de profesor de legislație rutieră?
Aveti dreptul să susțineti proba teoretică și pe cea scrisă pentru obținerea atestatului de profesor de legislație rutieră.
Vă mulțumesc! O zi frumoasă!

Cornel Vasile a scris:

Aveti dreptul să susțineti proba teoretică și pe cea scrisă pentru obținerea atestatului de profesor de legislație rutieră.