Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Sunt absolvent de colegiu universitar cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Sunt absolvent de colegiu universitar cu durata de ...

Bună ziua! Sunt absolvent de colegiu universitar cu durata de 3 ani și am obținut echivalarea cu studii de licență ciclul I Bologna. Diploma obținută este atestat de echivalare. Aș vrea să știu dacă în baza atestatului de echivalare mă pot înscrie la continuare de studii- master.
Leo_Cm, utilizator
da, va puteti inscrie la master.