avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 179 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Sunt absolvent de colegiu universitar cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Sunt absolvent de colegiu universitar cu durata de ...

Bună ziua! Sunt absolvent de colegiu universitar cu durata de 3 ani și am obținut echivalarea cu studii de licență ciclul I Bologna. Diploma obținută este atestat de echivalare. Aș vrea să știu dacă în baza atestatului de echivalare mă pot înscrie la continuare de studii- master.
Ultima modificare: Vineri, 14 Iulie 2023
Leo_Cm, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:35, 14 Iulie 2023
da, va puteti inscrie la master.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Echivalare ssd Klaum Klaum Am absolvit in anul 1997 un Colegiu universitar (pe atunci nu era cu credite...)...am obtinut o diploma de absolvire...acum lucrez in domeniu, in cultura.. AS ... (vezi toată discuția)
Ce fel de studii sunt? tudor1973 tudor1973 Am absolvit Facultatea de Stiinte Economice si Administratie Publica ,,Stefan cel Mare,, Suceava specializarea contabilitate si informatica de gestiune in anul ... (vezi toată discuția)
Salarizare absolvent bologna i mceline mceline Buna seara, Sunt incadrata pe un post cu studii superioare de scurta durata (fiind absolventa a unui colegiu) intr-o unitate bugetara. Anul acesta am ... (vezi toată discuția)