Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... La cei care au lucrat dupa pensionare (militar), se ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

La cei care au lucrat dupa pensionare (militar), se pot restitui ...

La cei care au lucrat dupa pensionare (militar), se pot restitui asigurarile sociale pentru anii lucrati dupa? Multumesc!
Lucrati in sectorul civil, public sau privat ?
Buna ziua! Privat