Forum Suport Tehnic Seminariile Avocatnet.ro Seminar - Noutati in domeniul TVA aplicabile de la 1 ...
Discuție deschisă în Seminariile Avocatnet.ro

Seminar - Noutati in domeniul TVA aplicabile de la 1 ianuarie 2010 si reglementari contabile

Avocatnet.ro si Contexpert Consulting SRL organizeza seminarul "Noutati in domeniul TVA aplicabile de la 1 ianuarie 2010 si reglementari contabile" in cadrul caruia vor fi abordate principalele probleme controversate din complexitatea legislatiei TVA.

Lector:
D-na Daniela Tanase - Sef serviciu, Directia Legislatie Impozite Indirecte TVA, Ministerul Finantelor Public.

D-na Emilia Iordache, lector formator, Camera Auditorilor Financiari si Directia de reglementari contabile a Ministerului de Finante

Anul 2010 aduce cu el modificari majore in domeniul taxei pe valoarea adaugata pe plan european.

Program:
Seminarul are o durata de 4 ore/zi timp de doua zile - 9 si 10 februarie 2010, incepand cu ora 16.00.

Am pregatit o oferta speciala pentru utilizatori Avocatnet.ro care include si un Abonament Content Premium de 180 de zile.

Mai multe detalii aici: www.seminariileavocatnet.ro/...
Multumim pentru informatie.