Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Buna ziua, Daca a incetat CAJ ul intre client si ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Buna ziua, Daca a incetat CAJ ul intre client si avocat, este ...

Buna ziua,

Daca a incetat CAJ ul intre client si avocat, este necesar a se depune o nota scrisa in acest sens instantei imediat ce s-a produs acest fapt?
Sau este indeajuns ca la urmatorul termen de judecata sa isi depuna mandatul viitorul avocat?

Multumesc!
ste indeajuns ca la urmatorul termen de judecata sa isi depuna mandatul viitorul avocat.