Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Poate cineva sa-mi spuna ce caracter are taxa pe ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Poate cineva sa-mi spuna ce caracter are taxa pe terenul de sub ...

Poate cineva sa-mi spuna ce caracter are taxa pe terenul de sub bloc?Este cumva taxa locala?Multumesc
Este costul dreptului de folosinta a terenului respectiv.