Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Mama s-a incadrat la art. 1 din OG nr. 105/1999
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Mama s-a incadrat la art. 1 din OG nr. 105/1999

Mama s-a incadrat la art. 1 din OG nr. 105/1999, eu ca,mostenitoare beneficiez de scutire de la plata impozitului pentru clădirea și terenul aferent acesteia, dobândite prin moștenire de la mama.Multumesc
george-neagu, moderator
Nu.
Dvs puteti depune cerere la primarie, impreuna cu actele doveditoare si veti primi raspunsul scris.
gi-jane2, moderator