Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incepere activitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incepere activitate

Buna ziua,

Din perioada de preaviz de 20 zile am luat 10 zile de concediu.
Este vreo problema daca se incepe activitatea la noul angajator in perioada zilelor de concediu din preaviz?
Multumesc
maria dinca, utilizator
nu este o problema daca se incepe activitatea la noul angajator in perioada zilelor de concediu din preaviz.