Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Inchidere cabinet psihologie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Inchidere cabinet psihologie

Buna ziua, imi puteti spune, va rog, care sunt etapele inchiderii unui cabinet individual de psihologie? (Cab de psih. sunt inregistrate doar la ANAF, nu si la ONRC).
Va multumesc!
george-neagu, moderator
Veți depune declaratia unica rectificativa pentru 2023, cu rezultatele efective pentru pentru lunile din acest an. Dacă închideți în august, cu rezultatele efective la incasari si plati și pentru august 2023.
george-neagu, moderator