Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Bună ziua, Avem o situatie deosebita: Compartimentul ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Bună ziua, Avem o situatie deosebita: Compartimentul achizitii ...

Bună ziua,
Avem o situatie deosebita:
Compartimentul achizitii regionale are șeful direct la sediul central și persoanele din subordine sunt la Directiile Regionale, unde avem câte un responsabil SSM/SU, cine semnează pe fisa la instruirea periodica ? Semnătura este olograf. Poate să-i facă instruirea periodica și să si semneze responsabilul SSM/SU de la directia unde se afla angajatul?
Bună ziua,
Putem face pentru ei online, dacă pentru ceilalți nu facem online?
Este decizia angajatorului.
Multumesc!