Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Gonartroza bilaterala este considerata handicap?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Gonartroza bilaterala este considerata handicap?

Gonartroza bilaterala este considerata handicap, și de ce grad anume? Sufar din 2018 de gonartroza bilaterala, ma deplasez cu ajutorul unei carje cu sprijin pe antebrat.
Manuela Rășină, administrator
Cautati-va raspunsul, aici:
[ link extern ]