Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua știți cumva de ce se întârzie cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua știți cumva de ce se întârzie cu bonurile de masa ...

Bună ziua știți cumva de ce se întârzie cu bonurile de masa ,,de ce nu se dau încă?
Daca am fi angajatorul dvs , poate am sti raspunsul la ce ne intrebati, dar o varianta ar fi sa nu se mai acorde .... intrebati angajatorul.
Cornel Vasile, Consilier juridic