Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... ...Printr-o solicitare trimisa la APIA , pe legea ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

...Printr-o solicitare trimisa la APIA , pe legea 544/2001 , ...

...Printr-o solicitare trimisa la APIA , pe legea 544/2001 , privind liberul acces la informatii de interes public - se poate solicita ...,,,INFORMATIA , DACA UN PRIMAR A OBTINUT SUBVENTII APIA , in ultimii 3 ani " ? Multumesc frumos !!!!
~ Conținut șters la cerere ~