Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Poate cineva sa deschida o galerie de arta in ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Poate cineva sa deschida o galerie de arta in apartament fara ...

Poate cineva sa deschida o galerie de arta in apartament fara sa fie necesar ca aceasta galerie sa fie inregistrata undeva?
Ati mai pus aceasta intrebare in luna iulie,si vi s-a raspuns.
Nu a fost aceiasi intrebare. Trebuie o galerie de arta sa fie inregistrata undeva?
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]