Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Sunt în chirie cu băiatul meu cu dizabilități și ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Sunt în chirie cu băiatul meu cu dizabilități și deasupra ...

Sunt în chirie cu băiatul meu cu dizabilități și deasupra este o firma care zilnic deranjează cu tocuri,tras scaune, vorbit tare,etc.am făcut reclamatie la asociație,poliție, degeaba.ce să fac?
Atata timp cat firma are acceptul locatarilor pentru functionare,nu prea aveti ce face decat sa va gasiti alta chirie.