Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Fac Onlyfans de 3 ani și nu am declar venitul la ANAF
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Fac Onlyfans de 3 ani și nu am declar venitul la ANAF

Buna seara ! Fac Onlyfans de 3 ani și nu am declarat venitul la ANAF. Cum as putea sa procedez sa plătesc de cand am început activitatea pana in prezent ?
george-neagu, moderator
Sa depuneți Declarația unica pentru fiecare an.
Nu puteți sa declarați asa cumulat. Ar fi trebuit sa va autorizați ca pfa la registrul comertului si anual sa depuneți declaratia unica pentru venitul anului precedent.
Discutați cu un contabil ,probabil variante se găsesc..