Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Entitate multinationala platim 16% impozit pe profit
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Entitate multinationala platim 16% impozit pe profit

Buna sunt o entitate multinationala platim16% impozit pe profit incepand cu 2024 vom tine cont de 1% din cifra de afaceri care este modul de calcul a acestui impozit
george-neagu, moderator
inca nu e sigura acea taxa de 1% ...mai asteptati forma ce se va publica in Monitorul oficial.