Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Reclamanta, personal, arată că îşi menţine ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Reclamanta, personal, arată că îşi menţine cererea privind ...

Reclamanta, personal, arată că îşi menţine cererea privind suspendarea judecăţii în
prezenta cauză până la soluţionarea celei cu numărul 65/
INSTANŢA
Având în vedere cererea formulată de reclamantă cu privire la suspendarea judecăţii
în această cauză până la soluţionarea celei ce formează obiectul dosarului nr. 65
aflată tot pe rolul Tribunalului Argeş, şi văzând dispoziţiile art. 413 alin. 1 pct. 1 Cod
procedură civilă, apreciind că aceasta este întemeiată, urmează să o admită.
După ce se judecă dosarul 65 și se dă o soluție definitiva,trebuie depusa cerere de repunere pe rol al dosarului suspendat?
Care este procedura
Menționez că ambele dosare sunt litigiu de munca ,angajator care a emis 2 decizii de concediere consecutiv ambele fiind contestate
Mulțumesc
Se va formula cerere de repunere pe rol pentru dosarul suspendat.