Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... ASOCIATIILE FAMILIARE PLATESC IMPOZIT FORFETAR?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

ASOCIATIILE FAMILIARE PLATESC IMPOZIT FORFETAR?

BUNA ZIUA,
AM UN SRL LA TARA,FARA SALARIATI DOAR ASOCIAT UNIC, PENTRU CARE A TREBUIT SA FAC CARD DE CREDIT CA SA PLATESC IMPOZITUL FORFETAR.
AS VREA SA IL INCHID SI SA TREC PE UN ALT STATUT JURIDIC--ACELA DE ASOCIATIE FAMILIARA.
PUTETI SA IMI SPUNETI, VA ROG, DACA ACESTE ,A.F-URI PLATESC IMPOZIT FORFETAR?, SUNT OBLIGATE SA AIBE CONTABIL AUTORIZAT?
PT MENTINEREA ACELEIASI LOCATII, MAI TREBUIESC AUTORIZATII NOI DE LA :ELECTRICA, MEDIU, SANITAR-VETERINAR?
MULTUMESC.::(
multumesc inca o data, teoretic nu pare a fi asa costisitor la buzunar...,pana ma voi uita pe site-ul recomandat de dvs.
preturi cam intre 400 si 2000 lei . succes
#-Doamneeee,si minima este dureros de mare.